KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17102044

nr 1710 2044

Gunilla Mann

(f. 1947), Sverige

Oljemålning, "Slussen". Signerad. Olja på duk, 33x23 cm, yttermått inklusive ram: 39x30

måndag 16 juni 2025
kl 19:08:31

  • Tema
  • 16 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Gunilla Mann

Läs mer om Gunilla Mann