KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17102044
nr 1710 2044
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, "Slussen". Signerad. Olja på duk, 33x23 cm, yttermått inklusive ram: 39x30
måndag 16 juni 2025
kl 19:08:31
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann